Skillnad mellan versioner av "Jämförelse av olika transportmedier för fecesparasiter"
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
| Rad 17: | Rad 17: | ||
! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ||
|- | |- | ||
| − | | Celltext || colspan= | + | | Celltext || colspan=4|Transportmedium |
|- | |- | ||
| Celltext || Celltext || Celltext || Celltext || Celltext | | Celltext || Celltext || Celltext || Celltext || Celltext | ||
Versionen från 18 april 2012 kl. 09.59
Huvudartikel, publicerad april 2012. Texten är preliminär, ännu ej beslutad genom konsensusförfarande.
Till innehållsförteckngen för Referensmetodik:Parasitologisk diagnostik
och Tarminfektioner
| Överskriftstext | Överskriftstext | Överskriftstext | Överskriftstext | Överskriftstext |
|---|---|---|---|---|
| Celltext | Transportmedium | |||
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |
| Celltext | Celltext | Celltext | Celltext | Celltext |